Сушарки для посуду (настільні)

Сушарка для посуду - обов'язкова складова кожної кухні. Натирання тарілок, столових приладів і склянок зазвичай займає чимало часу. Сушарка для посуду розміщується в шафі над мийкою або на стільниці неподалік від неї. Крім своєї прямої функції, елемент дозволяє ще й організувати зручну систему зберігання тарілок, салатників, склянок тощо.

     Основні види і матеріали виготовлення

Купити сушарку можна двох варіантів: металеву або пластикову. У чому різниця між ними і яка з них ліпша?

Металеві моделі виробляють з міцної сталі, покривають спеціальним антикорозійним засобом. Він захищає основу від вологи, подряпин, які можуть призвести до утворення іржі. Метал дуже довговічний. Такий виріб може легко прослужити п'ять чи навіть десять років. Сушарка не потребує додаткового догляду - достатньо зрідка протирати її губкою з дезинфікуючим засобом.

Дерев'яні менш популярні через схильність до негативного впливу вологи. Їх краще використовувати для зберігання кухонного начиння. Незважаючи на те, що виробники покривають елементи вологовідштовхуючим засобом, доведеться регулярно додатково наносити просочення через певні проміжки часу.

Пластикові сушарки яскраві і зручні, але далеко не всі з них відрізняються високою якістю. Занадто дешеві виробляють з тонкого пластику, який швидко дряпається, ламається. Якщо вам пропонують недорого купити сушку для посуду, обов'язково перевірте її якість. В інтернет-магазині Memento ви знайдете зручні настільні моделі з міцного пластику.

     Все для кухні від Memento

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити сушарку для посуду та інші аксесуари для головної кімнати вдома. У нас є широкий асортимент варіантів різних відтінків і розмірів для установки на стільниці або в шафі. Чому варто замовити аксесуари для будинку саме у нас? Ми:

 - надаємо зручні способи і варіанти доставки;
 - працюємо 7 днів на тиждень;
 - приймаємо замовлення в телефонному режимі і онлайн;
 - пропонуємо широкий асортимент товарів.

Вибирайте якісні аксесуари для кухні в інтернет-магазині Memento!

Показувати: Список Сітка
Сортування
Сушка для посуду чорна Сушка для посуду чорна
В наличии
1,200.00 грн.
Зручна настільна сушарка для посуду Tub від Компанії Umbra підходить як для сушки посуду, аксесуарів...
Сушка для посуду біла Сушка для посуду біла
Нет в наличии
950.00 грн.
Зручна настільна сушарка для посуду Tub від Компанії Umbra підходить як для сушки посуду, аксесуарів...
Сушка для посуду сіра
Нет в наличии
950.00 грн.
Зручна настільна сушарка для посуду Tub від Компанії Umbra підходить як для сушки посуду, аксесуарів...