Гейзерні кавоварки

Як вибрати гейзерну кавоварку: особливості та секрети

Гейзерна кавоварка - це практичний і функціональний предмет, за допомогою якого можна приготувати напій, нітрохи не поступається модним еспресо з професійних кав'ярень. Коштує вона відносно недорого. Якщо ви любите каву, то вам обов'язково слід придбати цейй апарат.

Гейзерні прилади умовно складаються з двох ємностей. Нижня є своєрідним «чайником»: в неї заливається вода, там відбувається процес кипіння. У верхній же збирається готовий напій. В горловину нижньої ємності вставляється спеціалізований фільтр, в який насипається потрібну кількість меленої кави. Потім цей пристрій нагрівається. Коли вода закипає, пари тиснуть на рідину, і вона проходить через фільтр з порошком, підіймаючись в верхню ємність. Зрештою ви отримуєте смачний, ароматний і гарячий напій.

На що звертати увагу при виборі

Перш ніж купити гейзерну кавоварку, вам необхідно визначитися з кількома питаннями:

1. Який потрібен об'єм ємності. Якщо ви п'єте напій самостійно, то вибирайте моделі на 1-3 філіжанки. Якщо в родині каву вживають кілька людей, то оберіть пристрої, що вміщають 4-8 філіжанок, а для офісу - на 12-18. Врахуйте, що мова йде про філіжаночки ємністю 50 мл, тому беріть з запасом.
2. На чому планується гріти кавоварку гейзерного типу. Якщо у вас є газова плита, то краще купити виріб для неї. Якщо пальника немає, то доречніше зупинитися на електричних моделях. Врахуйте, що для індукційної плити слід вибирати спеціалізовані моделі - варіант для газової плити вам не підійде.
3. З якого матеріалу пристрій буде виконано. Зазвичай його роблять з нержавіючої сталі або алюмінію. Якоїсь суттєвої різниці між цими матеріалами немає, але ціна моделі з нержавійки вище.

Якщо ви не можете визначитися, яку модель купити, то зателефонуйте нам: ми детально проконсультуємо вас і відповімо на наявні питання. У нашому магазині представлено кілька різновидів гейзерних кавоварок для плити від перевірених виробників: на всі товари є офіційна гарантія та сертифікати відповідності. Звертайтеся: ми працюємо без перерв і вихідних, а також здійснюємо доставку товару по Києву і в інші регіони країни.