Вішалки на двері

Переваги та вади вішалки на двері

Сьогодні існує достатня кількість вішалок для одягу, тому підібрати відповідний варіант буде не складно.Розмаїття форм, кольорів, розмірів дасть можливість втілити в життя найсміливіші задуми і облаштувати навіть малогабаритні приміщення. Важливо, щоб елемент для зберігання підходив під стилістику інтер'єру і вписувався в колірну гамму. Популярність мають вішалки на двері, за допомогою яких можна заощадити простір. Такі вироби вважаються універсальними і мобільними. Зручно те, що їх монтаж проходить без цвяхів та інших будівельних матеріалів.

Для чого потрібні вішалки на двері

Вішалка на двері фіксується на верхньому краї полотна, це дозволяє отримати додатковий простір, що особливо актуально для власників невеликих квартир. Її можна використовувати в усіх кімнатах, не обмежуючись тільки передпокоєм. Виріб витримує велику вагу, а значить, на нього можна вішати рушники, верхній і лазневий одяг. Догляд за ним мінімальний. Виготовляється з металу, що запобігає поломці і деформації. На одній конструкції може бути різна кількість гачків.

Вішалка-гачок на двері ідеально підійде мандрівникам, оскільки вона не займе багато місця в багажі завдяки своїм компактним розмірам. Для монтажу не потрібні додаткові інструменти, бо виріб просто встановлюється в потрібному місці.

особливості виробів

Вішалка має спеціальне покриття, що запобігає пошкодженню дверного полотна. Тому, після того як конструкція буде знята, слідів не залишиться.

Вішалка на двері у ванну або в будь-яку іншу кімнату дозволяє повісити речі в повний зріст, а значить, вони не помнуться і збережуть свій зовнішній вигляд. Звісно, є і певні вади, до яких можна зарахувати таке:

при повному заповненні складно відкрити двері;
якщо кріплення повісили на міжкімнатних дверей з МДФ, тоді потрібно стежити за тим, щоб не було перевантаження. В іншому випадку в місці кріплення можуть утворитися тріщини, а полотно просто провисне;
таке рішення не підходить для великої родини;
перевантажена вішалка виглядає неохайно, і навіть при найдорощому ремонті може виникнути порушення гармонії.

Купити вішалку на двері в Києві або будь-якому іншому місті можна без проблем. Якщо ви живете в маленькій квартирі або часто буваєте у відрядженнях, для вас це рішення стане порятунком і допоможе зберегти речі попрасованими і облаштувати систему зберігання.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Вішалка для дверей Buddy чорний Вішалка для дверей Buddy чорний
Заканчивается
900.00 грн.
Використовуйте вішалку для дверей Buddy, щоб організувати простір без необхідності кріплення додатко...
Вішалка для дверей Buddy білий Вішалка для дверей Buddy білий
Нет в наличии
900.00 грн.
Використовуйте вішалку для дверей Buddy, щоб організувати простір без необхідності кріплення додатко...