Полиці-вішалки

Якими бувають вішалки з полицею?

У будь-якому коридорі має бути спеціальне місце для зберігання речей. І якщо раніше для цих цілей використовували звичайні цвяхи, то тепер їх замінює стильна і зручна полиця з вішалкою. Цей елемент меблів повинен вписуватися в загальний стиль інтер'єру і бути функціональним.

Види вішалок

Виріб не захистить речі від пилу, але займе значно менше місця, ніж шафа. Це зручний варіант для зберігання верхнього одягу і хороший спосіб прикрасити коридор декоративним елементом. Вішалка може бути таких видів:

- настінна. Представлена ​​у вигляді окремих гачків або панелей. Конструкція кріпиться до стіни. Має компактні розміри і підходить для невеликого передпокою. Може доповнюватися дзеркалом і місцем для зберігання головних уборів. Деякі варіанти поєднують із взуттєвою тумбою;
- для підлоги. Це своєрідна стійка з гачками, розміщеними на різних рівнях. Вішалка з полицею складається з вертикальних і горизонтальних перекладин. Монтаж не потрібен. Верхній відділ призначений для головних уборів, а нижній для сумок. Є моделі з місцем для зберігання взуття. Підлогова стійка мобільна, її можна пересувати;
- надверна. Конструкція представлена ​​у вигляді гачків і кріпиться на дверцята шафи або на вхідні двері. Схожа з настінного моделлю, але в цьому випадку дірки свердлити не знадобиться;
- стельова. Відрізняється складним процесом монтажу, на ній можна розташувати небагато одягу;
- мобільна. Переносна модель, яка актуальна під час приходу гостей.
За типом конструкції вішалка з полицею буває цільною і розбірною. Форма в основному лінійна. Є і кутові варіанти, які дають змогу заощадити місце.

Функціональність виробу визначає наявність додаткових відділів для зберігання взуття та аксесуарів. У деяких варіантах є спеціальні коліщатка, що полегшують транспортування конструкції.

Як обрати?

Настінна вішалка з полицею для головних уборів допоможе поліпшити передпокій і сприяє організації простору. Купити в Києві, як і в будь-якому іншому місті, не важко. При виборі слід враховувати:

- міцність і стійкість;
- якість матеріалу і надійність стиків, кріплень і окремих елементів;
- міцність гачків. Вони не повинні гнутися і деформуватися. Якщо є коліщатка, потрібно перевірити, наскільки добре вони обертаються;
- максимальне навантаження, яке витримує виріб (при перенавантаженні може зламатися);
- розмір. Важливо, щоб в передпокої було достатньо місця для комфортного зняття верхнього одягу.

Краще вибирати моделі з пластиковими наконечниками на гачках. Так речі не зісковзуватимуть. При виборі також враховуйте колірну гамму і стилістику коридору, щоб отримати єдину композицію.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Люстерко вішалка Hub Люстерко вішалка Hub
Заканчивается
900.00 грн.
Люстерко - вышалка гарно підійде в невеликі приміщення, оскількі має дві функцію в одній речі - неве...
Полка-вішалка багатофункціональна Cubby mini сіра Полка-вішалка багатофункціональна Cubby mini сіра
Заканчивается
1,200.00 грн.
Мультифункціональний настінний органайзер від Компанії Umbra - це любов з першого погляду. Вішалка-п...