Умови оплати

Готівковий розрахунок


Оплатити готівкою ви можете кур'єру в момент доставки. Оплата здійснюється в гривнях. При доставці кур'єром, Ви уважно оглядаєте товар, а кур'єр видає вам товарний чек і приймає оплату. Підписавши товарний чек, ви підтверджуєте доставку товару.

При доставці поза Києвом (по Україні) розрахунок проводиться післяплатою в офісі кур'єрської компанії при отриманні замовлення, при цьому послуги з пересилання грошей - оплачує покупець.

 

Розрахунок платіжними картами Visa і MasterCard

 

Оплатити банківською картою ви можете після формування замовлення запитавши у менеджера реквізити нашої банківської карти і скориставшись будь-яким зручним для вас банківським сервісом. Після оплати прохання повідомити про переказ коштів.

 

Безготівковій розрахунок


Оплата за безготівковим розрахунком для фізичних та юридичних осіб здійснюється за рахунком. Для цього сформуйте замовлення на сайті і при оформленні вкажіть адресу електронної пошти. На цю адресу ми надішлемо рахунок, який можна оплатити в будь-якому банку, протягом трьох банківських днів. Після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок менеджер-консультант зв'яжеться з Вами і уточнить час і день доставки. Доставка здійснюється по факту надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок.

 

Будь ласка, завжди зберігайте квитанції з банку про оплату товару!